fbpx

Väärtused

SCW missiooniks on parandada inimeste töö- ja elukeskkonda ning pakkuda toimivaid lahendusi helide ja müra virr-varris.

SCW tegevuse fookuses on meie väärtused: klientide heaolu, mugavus ja turvalisus (Security. Comfort. Well-being). Oleme professionaalsed, usaldusväärsed, paindlikud ja diskreetsed. 

Kliendid

Kliendid saavad end tunda meiega turvaliselt ja meid usaldada, sest meil on teadmised ja oskused, et neid aidata ning pakkuda lahendusi, mis tegelikult ka töötavad. Kogu meie tegevuse keskmes on kliendi mure lahendamine, tema mugavuse ja heaolu suurendamine, talle parema elu- ja töökeskkonna loomine. Kliendid võivad olla kindlad, et pakutud lahendused on kindlasti parimad ja to

imivad. Võtame aega, et kõik kliendiga läbi arutada ja selgitame, miks mingit lahendust pakume. Oleme paindlikud ja võimaldame töid teostada etappide kaupa, vastavalt sellele, kuidas kliendil on valmidus töid tellida. Püüame kasutada ka nii keskkonnasõbralikke lahendusi, kui vähegi võimalik on. 

Töötajad

Meie jaoks on oluline ka meie töötajate turvalisus, mugavus ja heaolu. Võtame inimesi tööle töölepinguga, tagame vajalikud kvaliteetsed töövahendid ja hoolime oma töötajate tervisest.

 

 

 

 

Koostööpartnerid
Peame oma partneritest lugu ja tegutseme selle nimel, et igati oma partnerite usaldust väärida. Meie jaoks on oluline, et meie partnerite läheks hästi ning et saaksime üheskoos meeskonnana töötades kliendi jaoks parimaid lahendusi pakkuda. Teeme koostööd erinevate heliekspertide ning kvaliteetseid materjale pakkuvate ettevõtete ja ehituspoodidega.