fbpx

Sound Control Works

Oleme parim helikontrolli teenust pakkuv Eesti ettevõte, mis aitab leida müra ja akustikaga seotud muredele personaalseid täislahendusi alates konsultatsioonist kuni teostuse ja viimistluseni välja. 

Usaldusväärsus ja kompetents

SCW tegevuse fookuses on meie klientide heaolu, mugavus ja turvalisus. Säästame klienti tülikatest tegevustest ning sellega omakorda säästame kliendi aega, närve ja raha.

Kliendid võivad meid täielikult usaldada – töö on kiire ja korralik ning tulemus kvaliteetne ja usaldusväärne. 

Meie missioon

Parandada inimeste töö- ja elukeskkonda ning pakkuda toimivaid lahendusi helide ja müra virr-varris.

Meie visioon

Tõusta turuliidriks Baltikumis ja Skandinaavias ning olla kliendi jaoks eelistatuimaks partneriks helikontrolliga seotud murede lahendamisel.

aastat kogemust valdkonnas

professionaalset koostööpartnerit

maakonda teenustega kaetud

Küsi pakkumist

Vabasta end pideva lärmi või halva akustikaga seotud stressist ja tervisemuredest! Sa ei pea enam kannatama.

Kuidas me töötame?

Anname oma klientidele tagasi kontroll nende töö- ja elukeskkonna üle ning parandame seeläbi nende elukvaliteeti ja heaolu. Meie klientideks on nii era- kui ärikliendid, kellele pakume helikontrolli terviklahendusi (ekspertiis, materjalid, teostus, viimistlus). Nii teeme oma klientide elu mugavamaks ja lihtsamaks. 

Konsultatsioon

Kui klient kirjutab või helistab meile sooviga parandada oma kodus või töökohal heliisolatsiooni või akustikat, siis lepime kokku esmase konsultatsiooni, mille käigus spetsialist tuleb kohale ja tutvub konkreetse ruumiga, et selgitada välja, millise müraga (löögi- või õhumüra) tegemist on ja kas isoleerida tuleb seinad, põrandad, laed või kõik koos.

Hinnapakkumine

 Hinnapakkumine sõltub sellest, millised ruumiosad tuleb isoleerida. Siin on abiks spetsialisti teadmised, et tuvastada, mis müraga on tegu, kust see müra kõige rohkem tuleb ning millised on just selle müra tõrjumiseks konkreetses ruumis kõige paremad materjalid.

Teostus ja viimistlus

Kui hinnapakkumine kliendile sobib, lepitakse kokku materjalide valikus ja viimistluses ning kuu aja jooksul toimub tööde teostamine meie spetsialisti poolt. 

Kas müramure või probleem akustikaga?

Kaasaegne heliisolatsioon võimaldab lahendada erinevate müratüüpide probleeme, kuid enne tuleb selgeks teha, mis müraga tegemist on ja millised ruumiosad tuleb isoleerida. Oleme abiks ka kodustuudiote ja kodukino ehitamisel.

Heli-isolatsioon

Probleem esineb hoonetes, kus erinevate ruumide vaheline sisesein ei oma piisavalt head heliisolatsiooni ja häirivad helid kostuvad läbi seina.

Sammumüra

Probleem esineb peamiselt kortermajades, kus alumise korruse elanik kuuleb häirivalt ülemise korruse naabri samme ja mööbli lliigutamist.

Kodukino/helistuudio

Kodukino või -stuudio ehitamisel on hea, kui on abiks spetsialisti teadmised. Meil on need teadmised olemas. 

Meie kogenud meeskond

SCW omab valdkonnas pikaajalist ekspertkogemust. Oleme teinud kõik Apollo kinod (k.a. kinosaalid) Eestis, T1 Keskuse Cinamon kino. Arvo Pärdi Keskuse, mitmeid erinevaid koole, lasteadasid, korterelamuid jne. Kõigis neis on olnud tegemist erinevate akustiliste lahendustega – küll blokeerimise, suunamise ja summutamise näol. 

Leiame igale kliendile just tema vajadustele sobivad parimad lahendused. 

Raido Graverson

Raido Graverson

Omanik, projektijuht-ekspert

 

Telefon: 55 999 628
E-post: raido@scw.ee

Müügijuht ja kliendihaldur

 

Telefon: 50 58 100
E-post: info@scw.ee

 

Usalda oma müramüred meie kätesse!

Võta meiega ühendust!

Mõnikord polegi vaja mägesid liigutada – piisab, kui liigutame heli.       

Jäta meile oma kontaktid ja võtame Sinuga 24 h jooksul ühendust!