fbpx

Kuidas me töötame?

SCW missiooniks on luua inimestele paremat töö- ja elukeskkonda ning pakkuda toimivaid lahendusi helide ja müra virr-varris. Anname oma klientidele tagasi kontroll nende töö- ja elukeskkonna üle ning parandame seeläbi nende elukvaliteeti ja heaolu.

Kuidas meie tööprotsess välja näeb?

Kaasaegne korteri heliisolatsioon võimaldab lahendada erinevate müratüüpide probleeme. Kuid enne heliisolatsiooni materjalide soetamist ja tööde teostamist, tuleb selgeks teha, mis müraga (löögi- või õhumüra) tegemist on ja millised korteriosad tuleb isoleerida: seinad, põrandad, laed või kõik koos. Sellest sõltub ka konkreetne hinnapakkumine. Siin on abiks spetsialisti teadmised, et tuvastada, mis müraga on tegu, kust see müra kõige rohkem tuleb ning millised on just selle müra tõrjumiseks konkreetses ruumis kõige paremad materjalid.

Kui klient kirjutab või helistab meile sooviga parandada oma kodus või töökohal heliisolatsiooni või akustikat, siis tutvustame talle erinevaid lahendusi ja võimalusi ning lepime kokku esmase konsultatsiooni, mille käigus spetsialist tuleb kohale, tutvub konkreetse ruumiga ja koostab juba täpsema hinnapakkumise (vastavalt sellele, kas isolatsiooni vajavad seinad, põrand ja/või lagi). Esmane konsultatsioon maksab kliendile 100 eurot, mille tasaarveldame, kui lõplikuks tehinguks läheb.

Kui hinnapakkumine kliendile sobib, siis hiljemalt kuu aja jooksul tuleb töömees kokkulepitud lahendusega ning teostab kõik materjalidest kuni viimistluseni välja. 

Iga tegevuse juures on meie jaoks oluline pidevalt klienti kaasata ja tema arvamuse ning soovidega arvestada, et tulemus oleks kliendi jaoks rahuldustpakkuv.

Meiega koostöö aitab kliendil hoida kokku nii oma aega kui ka säästa närve. Omalt poolt garanteerime, et tööd saavad tehtud nii, et midagi ei pea hiljem ümber ega üle tegema.