fbpx

Võta ühendust!

SCW pakub helikontrolli ja akustikaga seotud teenuseid kõikides Eestimaa maakondades. Kirjelda meile oma müramuret ja leiame üheskoos Sulle parimad lahendused.

E-post

info@scw.ee

Telefon

+372 505 8100

Aadress

Tallinn, Harjumaa

Võta meiega julgelt ühendust juba täna!

Klienditeenindus

Oleme oma klientide jaoks tööpäevadel 09:00-18:00 alati olemas! Võid meile helistada või kirjutada või jätta oma andmed, et saaksime ise Sinuga ühendust võtta.

Küsi hinnapakkumist!

Kirjelda meile oma müra või akustikaga seotud probleemi ning pane kirja ka ruumi ruutmeetrid. Selle põhjal saame esitada esmase hinnapakkumise. 

Vaata meie tehtud töid

Siit leiad meie viimased tehtud tööd, mille hulgas on nii spordisaalid, lasteaiad-koolid, kui ka kontorid, korterid ja eramud. 

Sageli esitatud küsimused

Miks on müra tervisele kahjulik?

Pidev müra kahjustab kuulmist ning nõrgestab südant. Mürarikkas keskkonnas rääkimine kahjustab häälepaelu. Lisaks on müral ka negatiivne mõju meie vaimsele tervisele. 

Kas müra mõjub negatiivselt ka lemmikloomadele?

Jah, mõjub. Pidev müra tekitab loomades paanikat, ärevust ja ettearvamatut käitumist. 

Kuidas ma tean, millise müraga on tegu?

Enamasti on tegemist kas struktuurse müra, löögimüra või õhumüraga. Meie spetsialistid aitavad Sul selgusele jõuda, mis müraga on Sinu kodus või töökohal tegu. Võta julgelt meiega ühendust!

Kas heliisolatsiooni materjalid võtavad ruumist palju ruutmeetreid ära?

SCW kasutab kaasaegseid efektiivseid materjale, mis ei röövi elamispinnalt või töökohalt liigselt ruutmeetreid. 

Vanasti ehitati stuudioid munakarpidest, miks tänapäeval enam nii ei või?

Võib ikka, aga munakarbid ei ole esteetiliselt kaunid ning võtavad liigselt väärtuslikke ruutmeetreid. SCW kasutab materjale, mis ruumi suurust oluliselt ei vähenda ning materjalid kaetakse kauni viimistlusega, mis jätab heliisolatsiooni märkamatuks.