fbpx

Meist

scw logo

Sound Control Works (SCW) on helikontrolli teenust pakkuv Eesti ettevõte, mis aitab leida heli, müra ja akustikaga seotud muredele  personaalseid täislahendusi alates konsultatsioonist kuni teostuse ja viimistluseni välja. 

Meie eesmärgiks on tõusta turuliidriks Baltikumis ja Skandinaavias ning olla kliendi jaoks eelistatuimaks partneriks helikontrolliga seotud murede lahendamisel. SCW missiooniks on luua inimestele parem töö- ja elukeskkond ning pakkuda toimivaid lahendusi helide ja müra virr-varris. 

Pakume kõik-ühes helikontrolli teenust (ekspertiis, materjalid, teostus, viimistlus), et teha kliendi elu mugavamaks ja lihtsamaks. Terviklahendus arvestab iga kliendi unikaalsete vajadustega. Meil on vastav ekspertiis, et hinnata, millist lahendust klient vajab (sõltub müra asukohast, ruumidest ja paljudest pisikestest kuid olulistest teguritest), kvaliteetsed materjalid ning professionaalsed töömehed, kes teavad täpselt, mida ja kuidas on vaja kliendi mure lahendamiseks teha.

SCW tegevuse fookuses on meie klientide heaolu, mugavus ja turvalisus. Oleme professionaalsed, usaldusväärsed, paindlikud ja diskreetsed.  Säästame klienti tülikatest tegevustest (end teemaga kurssi viimine, õigete materjalide valimine, professionaalsete töömeeste leidmine jne) ning sellega omakorda säästame kliendi aega, närve ja raha (midagi pole vaja pärast üle ega ümber teha). 

Teeme kliendi elu lihtsamaks ja mugavamaks ning parandame tema keskkonnast tulenevat heaolu. Klient võib meid täielikult usaldada – töö on kiire ja korralik ning tulemus kvaliteetne ja usaldusväärne. 

Uuri lähemalt, kuidas me töötame, millised on meie väärtused ja kes on meie peamised koostööpartnerid.

RAIDO GRAVERSON, omanik, projektijuht-ekspert

Telefon 55 999 628

E-post: raido@scw.ee